Technik ICT - Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž, inštalácia a oživovanie Telco/ICT zariadení u zákazníka,
  • technická podpora, komunikácia so zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

  • SŠ/VŠ telekomunikácie, elektrotechnika,
  • vhodné pre absolventy, praxe výhodou,
  • znalosť prenosových systémov odpovedajúca dosiahnutému vzdelaniu,
  • prehľad v technológiách ICT,
  • znalosť dátových sietí min. na teoretickej úrovni (praktická skúsenosť výhodou),
  • práca s PC na pokročilej úrovni (administrátor MS Windows),
  • znalosť AJ minimálne na úrovni porozumenia technickej dokumentácie,
  • dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
  • schopnosť pracovať v tíme,
  • zodpovedný prístup,
  • flexibilita,
  • ochota vzdelávať sa a cestovať,
  • pri absolventoch (požadovaná prax v odbore počas štúdia),
  • VP sk. B - prax vo vedení motorových vozidiel.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • možnosť sebarealizácie v stabilnej spoločnosti,
  • profesijný a osobnostný rast,
  • dobrý pracovný kolektív,
  • príjemné pracovné prostredie.

Miesto práce
Hraničná 18, Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala a splňujete uvedené požiadavky, zašlite Váš profesný životopis na fabok@marconi.ttcm.sk

V prípade, že postúpite do užšieho výberu, dovolíme si Vás najneskôr do 2 týždňov kontaktovať, za účelom dojednania si osobného stretnutia v našej spoločnosti. Pokiaľ do tejto doby nebudete vyrozumení, neboli ste vybraní pre ďalšie kolo.

Kontakt
TTC MARCONI s.r.o.
Třebohostická 987/5
100 00 Praha 10

Tel.: +420 234 052 305
Fax: +420 274 814 747
E-mail: info@marconi.ttc.cz
Vstup pro partnery