DevOps specialista dispečerského komunikačního systému

Pro rozšíření týmu vyvíjejícího komplexní dispečerská řešení zejména pro oblast dopravy, energetiky a bezpečnosti hledáme DevOps specialistu. Námi vyvíjený dispečerský systém umožňuje komunikaci uživatelů v prostředí různorodých telekomunikačních a rádiových sítí (analogové, digitální). Produkty jsou založeny na OS Linux s využitím moderních VoIP protokolů jako např. SIP. Vývoj probíhá za použití agilních metodik.

Vaším cílem bude zefektivnit nasazování našich produktů (tj. dispečerské řešení KONOS / radiová gateway / aplikační server...atd.), abychom dokázali automaticky (Continuous Integration / Continuous Delivery) a kdykoliv dodat novou verzi produktu zákazníkovi. Budete velmi úzce spolupracovat s našimi programátory, testery, produktovými specialisty a techniky.

Náplň práce:

  • implementace a údržba Continuous Integration / Continuous Delivery,
  • administrace nástrojů pro podporu vývoje (Jenkins, Nexus, Gerrit, SonarQube),
  • monitorování infrastruktury a reagování na vzniklé problémy,
  • vytvářet a udržovat sestavovací skripty pro Java aplikace,
  • správa virtuálních serverů,
  • úzká spolupráce s “product owners” na vylepšení produktu a služeb,
  • zkoumání nových technologií a techniky a navrhování jejich implementací,
  • vedení a správa dokumentace.

Požadujeme:

  • SŠ (zaměřením na informatiku nebo telekomunikace výhodou),
  • základní administrátorská znalost Linux serverů,
  • znalost některého ze scriptovacích jazyků Python, Groovy, Bash,
  • základni orientace v HW a síťových zařízení,
  • zkušenosti s frameworky pro automatizaci (Ansilbe, Vagrant, Chef, Puppet),
  • pečlivý, zodpovědný a aktivní přístup, schopnost a motivovanost se dále vzdělávat, smysl pro detail.

Výhodou
Docker a znalost DevOps/Agile/Scrum

Nabízíme

  • práci na zajímavém produktu pozitivně vnímaném zákazníky v Čechách i v zahraničí,
  • možnost seberealizace v rozvíjející se perspektivní společnosti,
  • finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků,
  • dobrý pracovní kolektiv,
  • týden dovolené navíc,
  • příspěvek na jazykové vzdělávání, penzijní připojištění, stravování - možnost stravování přímo ve firmě,
  • pružnou pracovní dobu,
  • zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel,
  • výhodné ceny služeb mobilního operátora také pro rodinné příslušníky.

Doplňující informace

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš životopis v českém jazyce včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie na adresu hr@ttc.cz.

Abychom vyhověli požadavku zákona 101/2000 o ochraně osobních údajů, potřebujeme od Vás vyjádřit aktivní souhlas, že s Vašimi údaji, která uvádíte v životopise, můžeme v duchu tohoto zákona pracovat. Mohli byste proto, prosím, uvést v odpovědi na náš inzerát následující větu:

"Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů podle zákona č.101/2000 o ochraně osobních udajů."

Děkujeme.

Kontakt
TTC MARCONI s.r.o.
Třebohostická 987/5
100 00 Praha 10

Tel.: +420 234 052 305
Fax: +420 274 814 747
E-mail: info@marconi.ttc.cz
Vstup pro partnery